Rozliczenie PIT z PITax.pl

Fundacja Go-Now Dariusza Wadowskiego ma prawo otrzymywać dotacje pochodzące z 1% od podatku dochodowego osób sympatyzujących z fundacją i chcących pomóc w jej rozwoju.

 Numer KRS: 0000 31 85 96

Konto 1%:

PEKAO SA 161240 34191111 0010 3785 4743

Swój PIT możesz wypełnić już teraz za darmo wpłacając 1% na naszą organizację

www.pitax.pl/krs/0000318596/

Kliknij na obrazek po lewej stronie

 

Konto podstawowe:

PEKAO SA  371240 34191111 0010 3480 0914

Mistrzostwa

Turnieje

Warsztaty

Fundacja Go-Now Dariusza Wadowskiego powstała w celu wprowadzania i realizowania nowych oryginalnych pomysłów, które mogą przynieść radość ludziom i korzyść ich środowisku. Pierwszym przedmiotem, który Fundacja wzięła sobie za cel jest promowanie i upowszechnianie szermierczego systemu Go-Now. Dzięki tradycji i literaturze, Polacy czują się szczególnie uprawnieni do identyfikowania szabli i konia, jako swoich narodowych atrybutów. Chcemy dać możliwość spełnienia tęsknoty za sprawnym i pięknym władaniem szablą każdemu, kto ma na to ochotę, bez względu na jego narodowość czy stopień niepełnosprawności. Naszą ambicją jest również, doprowadzenie do tego, żeby szermierka Go-Now osiągnęła światowy zasięg i została kiedyś dyscypliną olimpijską.

Fundacja prowadzi własne sekcje szermierki Go-Now, ale bardzo chętnie nawiążemy współpracę ze wszystkimi chętnymi z Polski i ze świata (szczególnie z byłymi szermierzami), którzy po zapoznaniu się z systemem szermierki Go-Now poprowadziliby już takie sekcje samodzielnie.

Fundacja również prowadzi zajęcia aktywizujące seniorów, a także zajęcia rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.

Bardzo mile widziani są wolontariusze, którzy zechcieliby pomagać nam w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

PIT Online rozliczysz dzięki Instytutowi Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP